Osiągnięcia

!!! Oto co udało nam się do tej pory osiągąć

 

     Od chwili powołania szkoły w 1969 r. jej uczniowie brali czynny udział w życiu kulturalnym miasta, powiatu, przeglądach i konkursach organizowanych na terenie województwa. Swymi występami uświetniali i uświetniają wszystkie uroczystości państwowe organizowane w szkole, mieście, czy powiecie.

     Do roku 1981 był organizowany Tydzień Szkół Artystycznych województwa z przesłuchaniami wszystkich klas instrumentów, oraz koncertem laureatów.

     Oto miejsca i wyróżnienia jakie uczniowie szkoły otrzymywali w kolejnych latach:

 
1980/1981
 

     Tydzień Szkół Artystycznych w Opolu:

  • I miejsce - kwartet oraz sekstet instrumentów dętych blaszanych prowadzony przez P. Piotra Iścińskiego,
  • III wyróżnienie - zespół perkusyjny prowadzony przez P. Ludwikę Hajdenrajch

     Okręgowy Konkurs na utwory R. Schumanna w Opolu:

  • III miejsce Renata Koch z klasy mgr Elżbiety Grygiel
 
1981/1982
 

     Przesłuchania Okręgowe

     Nysa - laureaci:

  • Mirosława Sozańska z klasy fortepianu mgr Marii Malec
  • Robert Bich z klasy fortepianu mgr Elżbiety Grygiel
  • Kornelia Maroń z klasy fortepianu P. Ewy Gabor

     Brzeg

  • II miejsce zespół instrumentów dętych P. Piotra Iścińskiego
 
1982/1983
 

     Przesłuchania Okręgowe

     wyróżnieni do Koncertu Solistów:

  • Jowita Kipka z klasy skrzypiec P. Barbary Mendery
  • Artur Rypa z klasy trąbki P. Piotra Iścińskiego
  • Piotr Głąb z klasy trąbki P. Piotra Iścińskiego
  • Robert Bich (III miejsce) z klasy fortepianu mgr Elżbiety Grygiel
  • Mirosława Sozańska (IV miejsce) z klasy mgr Marii Malec
 
1983/1984
 

     Przesłuchania Okręgowe

     wyróżnieni do Koncertu Solistów:

  • Lubomira Janowska z klasy skrzypiec P. Barbary Mendery
  • Piotr Głąb z klasy trąbki P. Piotra Iścińskiego
  • Robert Polanik z klasy klarnetu P. Manfreda Kudla

     Konkurs Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • II miejsce zespół smyczkowy P. Barbary Mendery
  • III wyróżnienie zespół dęty blaszany P. Piotra Iścińskiego
 
1984/1985
 

     Przesłuchania Okręgowe

  • laureatka Bożena Sorek z klasy fortepianu mgr Marii Malec

     Konkurs Młodych Pianistów w Opolu

  • wyróżnianie Andrzej Staniś z klasy fortepianu mgr Elżbiety Grygiel
 
1985/1986
 

     Przesłuchania Okręgowe

  • wyróżnianie Piotr Szwarc (tenorhorn) z klasy P. Piotra Iścińskiego
 
1986/1987
 

     Konkurs Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • I miejsce zespół smyczkowy P. Barbary Mendery
  • II miejsce duet akordeonowy P. Reginy Pośpiech
  • II miejsce septet blaszany P. Piotra Iścińskiego
  • wyróżnienie kwartet akordeonowy P. Reginy Pośpiech
 
1987/1988
 

     Konkurs Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • I miejsce zespół smyczkowy P. Barbary Mendery
 
1988/1989
 

     Przesłuchania Okręgowe

  • laureat Roman Moszek (tenorhorn) z klasy P. Piotra Iścińskiego

     Konkurs Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • II miejsce zespół smyczkowy "Smerfolinki" P. Barbary Mendery
 
1989/1990
 

     Przesłuchania Okręgowe

    laureaci:
  • Katarzyna Banek z klasy wiolonczeli P. Doroty Zganiacz
  • II miejsce Mariusz Wiecha z klasy trąbki P. Piotra Iścińskiego
  • I miejsce Stanisław Kaczmarczyk z klasy trąbki P. Piotra Iścińskiego

     Konkurs Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • III miejsce oktet blaszany P. Piotra Iścińskiego
  • I wyróżnienie zespół smyczkowy P. Barbary Mendery
 
1990/1991
 

     Przesłuchania Okręgowe

    laureaci:
  • Katarzyna Gawor z klasy fortepianu mgr Marii Malec
  • Joanna Komor z klasy wiolonczeli P. Doroty Zganiacz
 
1992/1993
 

     I Regionalny Konkurs Pianistyczny 10-ciolatków

  • II miejsce Celina Kosydor z klasy mgr Elżbiety Grygiel
  • IV miejsce Jarosław Filak z klasy mgr Elżbiety Grygiel
  • wyróżnienie Katarzyna Świętek z klasy mgr Elżbiety Grygiel
 
1993/1994
 

     II Regionalny Konkurs Pianistyczny 10-ciolatków

  • wyróżnienie Marta Kołodziejczyk z klasy mgr Elżbiety Grygiel
 
1996/1997
 

     III Konkurs Bachowski im. Stanisława Hajzera w Zielonej Górze.

  • V miejsce, a I w klasie wiolonczeli Łukasz Klinik z klasy mgr Doroty Zganiacz

     Przesłuchania Instrumentów Dętych Blaszanych w Strzelcach Opolskich

  • wyróżnianie Tomasz Hyla z klasy trąbki P. Piotra Iścińskiego

     Konkurs Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • III miejsce kwartet wiolonczelowy z klasy mgr Doroty Zganiacz
 
1997/1998
 

     VI Regionalny Konkurs Pianistyczny 10-ciolatków

  • IV miejsce Marta Gabor z klasy mgr Krystyny Riemel

     Przesłuchania Regionalne Klas Akordeonu w Namysłowie

  • II miejsce Marzena Kramek z klasy P. Ewy Rudzkiej-Sługockiej
 
1998/1999
 

     VII Regionalny Konkurs Pianistyczny 10-ciolatków

  • II miejsce Oliwia Grabowska z klasy mgr Elżbiety Grygiel
  • wyróżnianie Daniela Wolka z klasy P. Ewy Gabor
 
1999/2000
 

     VIII Regionalny Konkurs Pianistyczny 10-ciolatków

  • III miejsce Maria Rydzy z klasy mgr Krystyny Riemel

     III Międzynarodowy Festiwal Młodych Pianistów w Głubczycach

  • Oliwia Grabowska z klasy mgr Elżbiety Grygiel zakwalifikowała się do II etapu konkursu.
 
2000/2001
 

     Konkurs Pianistyczny im. J.S. Bacha Szkół Muzycznych I stopnia Regionu Opolskiego

  • wyróżnienie Oliwia Grabowska z klasy mgr Elżbiety Grygiel

     II Ogólnopolski Konkurs Pianistyczny "Bach-Junior" Radia Bis w Warszawie

  • laureatka Oliwia Grabowska z klasy mgr Elżbiety Grygiel

     Przesłuchania Ogólnopolskie Uczniów Szkół Muzycznych I stopnia

  • Olsztyn - Katarzyna Lipert - skrzypce, klasy mgr Roberta Cieślika - udział
  • Warszawa - Oliwia Grabowska - fortepian, klasa mgr Elżbiety Grygiel - udział

     Regionalny Konkurs Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • III miejsce kwintet instrumentów dętych drewnianych z klasy P. Manfreda Kudla

     Konkurs Wiedzy o J.S. Bachu w Opolu

  • III miejsce Małgorzata Knyszewska
  • wyróżnienie III stopnia Agata Grymuza
 
2001/2002
 
  • V miejsce Magdalena Knyszewska z klasy fortepianu mgr Elżbiety Grygiel

     Regionalny Konkurs Wiedzy o J.S. Bachu

  • III miejsce Agata Grymuza
 
2002/2003
 

     XI Regionalny Przegląd Pianistyczny Dziesięciolatków w Opolu

  • wyróżnienie I st. Anna Kajdaszuk z klasy mgr Elżbiety Grygiel
  • wyróżnienie II st. Wioletta Worobiec z klasy mgr Elżbiety Grygiel

     I Międzyszkolny Konkurs Duetów Skrzypcowych w Oleśnie

  • wyróżnienie Judyta Gaida i Wioletta Ziółkowska z klasy mgr Roberta Cieślika

     Ogólnopolskie Przesłuchanie Pianistyczne w Bydgoszczy

  • udział Mateusz Kopaczka z klasy mgr Krystyny Riemel

     Ogólnopolskie Przesłuchania Instrumentów Dętych Blaszanych w

  • udział Robert Wurst z klasy mgr Rafała Miczki
 
2003/2004
 

     XII Regionalny Przegląd Pianistyczny Dziesięciolatków w Opolu

  • III miejsce Justyna Glombik z klasy P. Ewy Włodarczyk-Gabor

     II Międzyszkolny Konkurs Duetów Skrzypcowych w Oleśnie

  • wyróżnienie Judyta Gaida i Wioletta Ziółkowska z klasy mgr Roberta Cieślika
 
2004/2005
 

     IV Przegląd Uczniów Klasy Skrzypiec Szkół Muzycznych I Stopnia Regionu Opolskiego

  • wyróżnienie Judyta Gaida z klasy mgr Roberta Cieślika

     II Konkurs Interpretacji Utworów Fortepianowych Na Cztery Ręce i Dwa Fortepiany w Nysie

  • wyróżnienie Kornelia Cichoń i Justyna Glimbik z klasy P. Ewy Włodarczyk-Gabor

     I Festiwal Duetów Akordeonowych Szkół Muzycznych I st. w Oleśnie

  • wyróżnienie Natalia Wąsik i Joanna Kwapik z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej

     Regionalny Przegląd Zespołów Kameralnych w Brzegu

  • II miejsce trio fletowe: Maria Głowacka, Kamila Hajduk, Aneta Paneth z klasy mgr Pawła Muszkiety
 
2005/2006
 

     III Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek Wielowieś-Dąbrówka

  • I miejsce w kategorii: solista Patryk Grzesiura z klasy mgr Elżbiety Grygiel

     Dziecięcy Międzyszkolny Konkurs W. A. Mozart - życie i twórczość w Opolu

  • wyróżnienie Magdalena Knyszewska z klasy teorii mgr Aleksandry Płachty

     XV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie

  • wyróżnienie Krzysztof Szafrański z klasy saksohornu mgr Rafała Miczki
 
2006/2007
 

     XVI Konkurs Solfeżowy w Nysie

  • wyróżnienie Artur Paciorkowski kl. V/6
  • wyróżnienie Magdalena Siwak kl. VI/6 z klasy teorii mgr Aleksandry Płachty

 

 
2007/2008
 

     Przesłuchania uczniów klas III skrzypiec w Opolu

  • III miejsce Izabela Ignac z klasy skrzypiec mgr Roberta Cieślika

     XVII Konkurs Solfeżowy w Nysie

  • wyróżnienie Magdalena Siwak
  • wyróżnienie Artur Paciorkowski z klasy teorii mgr Aleksandry Płachty

     XVII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie

  • II miejsce Marcel Bich (I miejsca nie przyznano) z klasy trąbki mgr Rafała Miczki
 
2008/2009
 

     XVIII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie

  • III miejsce Marcel Bich (I i II miejsca nie przyznano) z klasy trąbki mgr Rafała Miczki

     VIII Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

  • wyróżnienie Patryk Mikolajczyk z klasy waltorni mgr Jacka Zganiacza

     III Festiwal kameralnych Zespołów Akordeonowych "Od duetu do kwintetu" w Oleśnie

  • wyróżnienie duet akordeonowy Radosław Cieślar i Michał Szafarczyk z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej
 
2010/2011
 

     X Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

  • III miejsce Marcel Bich z klasy trąbki mgr Rafała Miczki
  • wyróżnienie Robert Hellebrandt z klasy waltorni mgr Jacka Zganiacza

     I Konkurs Fletowy "Syrinx" w Kędzierzynie-Koźlu

  • III miejsce Martyna Haduch z klasy flety mgr Danuty Muszkieta

     Wojewódzki Konkurs Wiedzy o Życiu i Twórczości Fryderyka Chopina w Opolu

  • II miejsce Ewelina Kowarsz z klasy mgr Diany Gabor
  • wyróznienie dla najmłodszego uczetnika Radosław Cieślar z klasy mgr Aleksandry Płachta

     XX Międzyszkolny Konkurs Solfeżu w Nysie

  • I miejsce Radosław Cieślar w grupie młodszej

     XX Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie

  • wyróżnienie Marcel Bich z klasy trąbki mgr Rafała Miczka
  • wyróżnienie Robert Hellebrandt z klasy waltorni mgr Jacka Zganiacza
  • wyróżnienie Marek Kostka z klasy tuby mgr Jacka Zganiacza

     IV Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych "Od duetu do nonetu"-Olesno 2011

    • I miejsce kwintet akordeonowy:
    • Radosław Cieślar
    • Anna Gollmer
    • Denis Mrozek
    • Gabriel Szafarczyk
    • Marek Szafarczyk

     V Konkurs Instrumentów Dętych Jupiter 2011 w Krakowie

  • wyróżnienie Martyna Haduch z klasy fletu mgr Danuty Muszkieta

     IV Olimpiada Muzyczna - Brzeg 2011 - Przegląd Zespołów Kameralnych

  • III miejsce trio wiolonczelowe z fortepianem, przygotowanie mgr Dorota Zganiacz
  • wyróżnienie trio fortepianowe, przygotowanie mgr Dorota Zganiacz
 
2011/2012
 

 

     Międzyszkolny Turniej Muzyczny w Prudniku

    • III miejsce
  •  Radosław Cieślar
  •  Natalia Jahn
  •  Tymoteusz Nachtman

     XI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

  • wyróżnienie Marcel Bich z klasy trąbki mgr Rafała Miczka

     I Nyski Konkurs Perkusyjny

  • I miejsce Jan Rydzy w grupie młodszej z klasy perkusji mgr Sebastiana Caputa

     XXI Konfrontacje Instrumetów Dętych Oława 2012

  • wyróżnienie Stanisław Ignac z klasy trąbki mgr Rafała Miczka
  • wyróżnienie Marcel Bich z klasy trąbki mgr Rafała Miczka

     Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Blaszanych w Opolu

  • wyróżnienie Marek Kostka z klasy tuby mgr Jacka Zganiacza

XXI Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

  • wyróżnienie duet akordeonowy Radosław Cieślar/Denis Mrozek z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej


XVI Spotkania Najmłodszych Wiolonczelistów w Kłodzku

  • wyróżnienie Wojciech Urlik z klasy mgr Doroty Zganiacz

II Głogowski Konkurs Trębaczy

  • III miejsce Marcel Bich
  • wyróżnienie Stanisław Ignac z klasy trąbki mgr Rafała Miczki

I Międzyszkolny Konkurs Pisania Dyktand dla klas III Szkół Muzycznych I stopnia

  • wyróżnienia Paulina Golasz i Marcel Barzantny z klasy mgr Małgorzaty Meyse

 

2012/2013

 

XII Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

  • III miejsce Stanisław Ignac z klasy mgr Rafała Miczki

Konkurs Wiedzy o Witoldzie Lutosławskim w Opolu

  • wyróżnienia Aleksandra Bednarczyk i Monika Sękowska, przygotowanie mgr Artur Niciejewski

XXII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie

  • III miejsce Stanisław Ignac
  • wyróżnienie Maksymilian Miczka  z klasy trąbki mgr Rafała Miczki

XXII Międzyszkolny Konkurs Solfeżu w Nysie

  • wyróżnienie Franciszek Malinka

V Turniej Młodych Akordeonistów w Oleśnicy

  • wyróźnienie Marcin Kufka z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej

V Festiwal Kameralnych Zespołów Akordeonowych "Od duetu do nonetu" w Oleśnie

  • II miejsce duet akordeonowy Denis Mrozek/Damian Groeger z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej

II Szkolny Konkurs Interpretacji Utworów Skrzypcowych w Opolu

  • II miejsce Jakub Pieczyk
  • III miejsce Laura Król z klasy mgr Roberta Cieślika

XII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu

  • II miejsce kwartet saksofonowy w składzie: Magdalena Bal/Daniela Maleika/Joanna Gola/Simon Hulin z klasy mgr Włodzimierza Spodymka

XXII Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

  • III miejsce kwartet saksofonowy w składzie: Magdalena Bal/Daniela Maleika/Joanna Gola/Simon Hulin z klasy mgr Włodzimierza Spodymka

II Międzyszkolny Turniej Muzyczny w Prudniku

  • I miejsce drużyna w składzie: Aleksandra Bednarczyk/ Michał Błauciak/Marek Szafarczyk, przygotowanie: mgr Diana Gabor/mgr Artur Niciejewski

XI Igraszki Wiolonczelowe w Oleśnicy

  • wyróżnienie Michalina Kamysz z klasy mgr Doroty Zganiacz

 

2013/2014

 

XVIII Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotyczne "Tobie Polsko"

  • wyróżnienie dla szkolnego chóru, przygotowanie mgr Karol Palica

XIII Przegląd Klas III Skrzypiec w Opolu

  • wyróżnienie Jakub Pieczyk z klasy mgr Roberta Cieślika

VII Ogólnopolski Przegląd Duetów Skrzypcowych w Oleśnie

  • wyróżnienie duet skrzypcowy Król Laura/Jakub Pieczyk z klasy mgr Roberta Cieślika

XXIII Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie

  • wyróżnienie Stanisław Ignac z klasy trąbki mgr Rafała Miczki

VI Turniej Młodych Akordeonistów w Oleśnicy

  • II miejsce Natalia Zimnik
  • wyróżnienie Karolina Szafarczyk  z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej                                                                                                                                         

Międzynarodowy Konkurs Akordeonowy w Ostrawie

  • wyróżnienie w kategorii I Karolina Szafarczyk z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej

III Międzyszkolny Konkurs Pisania Dyktand dla klas III Szkół Muzycznych I stopnia w Opolu

  • IV miejsce Markus Wieczorek
  • wyróżnienie Marcel Kulig        z klasy mgr Małgorzaty Meyse

 II Konfrontacje Młodych Akordeonistów - Oława 2014

  • III miejsce trio akordeonowe Damian Groeger/Gabriel Szafarczyk/Jędrzej Cieślar z klasy mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej

Międzynarodowy Konkurs Trębaczy w Krapkowicach

  • wyróżnienie Stanisław Ignac z klasy mgr Rafała Miczki

 

2014/2015

 

Regionalne Konfrontacje Akordeonowe w Kluczborku

  • III miejsce kwintet akordeonowy:Józef Plonka, Karolina Szafarczyk, Natalia Zimnik, Vanessa Siwy, Marek Affa
  • wyróżnienie Marek Affa - klasa mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej

II Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych "Muzykowanie w Trzcianie"

  • II miejsce kwartet saksofonowy: Daniela Maleika, Martyna Jahn, Michał Sobkiewicz, Karol Kornaś z klasy dr Włodzimierza Spodymka

VII Turniej Młodych Akordeonistów - Oleśnica 2015

  • II miejsce - Karolina Szafarczyk
  • wyróżnienie Marek Affa
  • wyróżnienie Józef Plonka - klasa mgr Ewy Rudzkiej-Sługockiej

IV Międzyszkolny Konkurs Interpretacji Utworów Skrzypcowych w Opolu

  • III miejsce Michalina Janiszewska - klasa mgr Roberta Cieślika
  • III miejsce Weronika Drożyner - klasa mgr Diany Gabor

XIII Ogólnopolski Konkurs Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych Szkół Muzycznych I stopnia w Zgierzu

  • I miejsce kwartet saksofonowy:Daniela Maleika, Martyna Jahn, Michał Sobkiewicz, Karol Kornaś z klasy dr Włodzimierza Spodymka

XXIV Bystrzycki Konkurs Zespołów Kameralnych Szkół Muzycznych I stopnia

  • II miejsce kwartet saksofonowy: Daniela Maleika, Martyna Jahn, Michał Sobkiewicz, Karol Kornaś z klasy dr Włodzimierza Spodymka

IX Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych "Jupiter 2015" w Krakowie

  • wyróżnienie Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

Międzynarodowy Konkurs Trąbkowy w Krapkowicach

  • wyróżnienie Stanisław Ignac z klasy trąbki mgr Rafała Miczki

IV Mały Festiwal Gitarowy w Sochaczewie

  • wyróżnienie II stopnia Mikołaj Śliwiński z klasy gitary mgr Zbigniewa Żaby

IV Międzyszkolny Konkurs Pisania Dyktand dla klas III w Opolu

  • wyróżnienie I stopnia Weronika Drożyner z klasy mgr Małgorzaty Meyse

I Międzyszkolny Konkurs Instrumentów Dętych, Akordeonu i Perkusji w Trzcianie

  • wyróżnienie I stopnia Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

III Festwal Gitarowy "Wśród pól" w Witowicach

  • wyróżnienie Mikołąj Śliwiński z klasy gitary mgr Zbigniewa Żaba

 

2015/2016

 

XV Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

  • III miejsce Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

Europejskie Forum Saksofonowe - Międzynarodowy Konkurs Saksofonowy we Wrocławiu

  • II miejsce Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

XXV Konfrontacje Instrumentów Dętych w Oławie

  • wyróżnienie Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

IV Lubuskie Forum Klarnetowo-Saksofonowe w Krośnie Odrzańskim

  • I miejsce Natalia Wenszka z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka
  • III miejsce Marlena Barzantny z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

IV Ogólnopolski Cieszyński Konkurs Skrzypcowy w Cieszynie

  • wyróżnienie Jakub Pieczyk z klasy skrzypiec mgr Roberta Cieślika

X Płoński Festiwal Instrumentów Dętych Drewnianych w Płońsku

  • I miejsce Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

I Ogólnopolski Konkurs Instrumentów Dętych Drewnianych Dla Uczniów i Pedagogów w Namysłowie

  • I miejsce Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

2016/2017

XVI Ogólnopolski Konkurs Młodych Solistów w Jaworznie

  • wyróżnienie Ksawery Linek z klasy trąbki mgr Andrzeja Weinkopfa

XII Międzynarodowy Festiwal Saksofonowy w Przeworsku

  • wyróżnienie I stopnia Szymon Bich z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka
  • wyróżnienie Natalia Wenszka z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Instrumentów Dętych Drewnianych w Strzelcach Opolskich

  • wyróżnienie Szymon Bich i Natalia Wenszka z klasy saksofonu dr Włodzimierza Spodymka

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Instrumentów Dętych Blaszanych w Krapkowicach

  • wyróżnienie Ksawery Linek z klasy trąbki mgr Andrzeja Weinkopfa

Przesłuchania Centrum Edukacji Artystycznej Uczniów Klas Gitary i Zespołów Gitarowych w Nysie

  • wyróżnienie Karol Kubiec z klasy gitary mgr Zbigniewa Żaby
  • wyróżnienie zespół gitarowy z klasy mgr Zbigniewa Żaby