Obecnie się kształcą

 


Rok szkolny 2015/2016
Klasa I cykl sześcioletni
Lp.      Nazwisko i imię           Instrument                Nauczyciel
1. Basista Natalia               gitara      mgr Jarosław Bednarek
2. Dziedzic Mateusz               gitara      mgr Jarosław Bednarek
3. Janczak Krystyna             fortepian        mgr Elżbieta Grygiel
4. Jaśkowska Julia             skrzypce          mgr Diana Gabor
5. Klima Lilianna             fortepian        mgr Elżbieta Grygiel
6. Michaliszyn Mikołaj            wiolonczela       mgr Dorota Zganiacz
7. Murawski Kacper               gitara          mgr Zbigniew Żaba
8. Patla Emilia             skrzypce           mgr Diana Gabor
9. Plonka Paulina                 flet        mgr Paweł Muszkieta
10. Siekierka Emilia             skrzypce           mgr Diana Gabor
11. Siwy Pascal             perkusja           mgr Michał Lange
12. Skwierczyńska Julia             skrzypce           mgr Diana Gabor
13. Topolnicki Maksymilian             skrzypce           mgr Diana Gabor
14. Weinkopf Barbara               trąbka       mgr Andrzej Weinkopf
15. Wesoły Jakub               trąbka           mgr Rafał Miczka
16. Wieczorek Lukas               trąbka           mgr Rafał Miczka
17. Winnicka Maja            wiolonczela        mgr Dorota Zganiacz
18. Zając Aleksandra            wiolonczela        mgr Dorota Zganiacz
19. Żyła Jagoda              skrzypce          mgr Robert Cieślik
Klasa II cykl sześcioletni
Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bar Zuzanna fortepian mgr Agnieszka Spodymek
2. Chromik Kinga skrzypce mgr Robert Cieślik
3. Chromik Krzysztof trąbka mgr Rafał Miczka
4. Cichoń Nikola skrzypce mgr Robert Cieślik
5. Czartoryska Kamila gitara mgr Jarosław Bednarek
6. Dziedzic Bartłomiej fortepian mgr Daniel Rybak
7. Figelc Magdalena fortepian mgr Agnieszka Spodymek
8. Jaśkowska Julia skrzypce mgr Robert Cieślik
9. Koszmider Martyna klarnet mgr Manfred Kudla
10. Michaliszyn Bianka wiolonczela mgr Dorota Zganiacz
11. Mierzwa Damian trabka mgr Andrzej Weinkopf
12. Mikołajczyk Martin waltornia mgr Jacek Zganiacz
13. Szklarczyk Maria gitara mgr Jarosław Bednarek
14. Więcek Natalia gitara mgr Zbigniew Żaba
   15.    Zalewski Tymon                             wiolonczela    mgr Dorota Zganiacz

Klasa III cykl sześcioletni
Lp.      Nazwisko i imię Instrument                      Nauczyciel
1. Barteczko Jessica flet mgr Danuta Muszkieta
2. Barzantny Marlena saksofon mgr Włodzimierz Spodymek
3. Bich Szymon saksofon mgr Włodzimierz Spodymek
4. Cienskowski Mariusz fortepian mgr Agnieszka Spodymek
5. Gruchmann Katarzyna fortepian mgr Agnieszka Spodymek
6. Janiszewska Michalina skrzypce mgr Robert Cieślik
7. Kaluza Anna fortepian mgr Agnieszka Spodymek
8. Ksoll Teresa fortepian mgr Elżbieta Grygiel
9. Łyczko Natalia fortepian mgr Mirosława Ignac
10. Pander Wiktor perkusja Michał Lange
11. Plonka Józef akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
12. Raczkowska Maja skrzypce mgr Robert Cieślik
13. Raczkowska Matylda fortepian mgr Mirosława Ignac
14. Szafarczyk Karolina akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
15. Thiel Anna flet mgr Danuta Muszkieta
16. Wenszka Natalia saksofon mgr Włodzimierz Spodymek
17. Wieczorek Johann                 trąbka mgr Rafał Miczka
Klasa IV cykl sześcioletni
  Lp.   Nazwisko i imię                       Instrument          Nauczyciel
1. Burzyńska Jadwiga flet mgr Danuta Muszkieta
2. Cuber Olga fortepian mgr Mirosława Ignac
3. Drożyner Weronika skrzypce mgr Diana Gabor
4. Harlos Selena gitara mgr Jarosław Bednarek
5. Kubiec Dawid perkusja Michał Lange
6. Kubiec Karol gitara mgr Zbigniew Żaba
7. Meyse Karolina skrzypce mgr Robert Cieślik
8. Mierzwa Dawid puzon mgr Andrzej Weinkopf
9. Syrzisko Daniel fortepian mgr Agnieszka Spodymek
10. Wilk Aleksandra skrzypce mgr Robert Cieślik
11. Wilk Karolina fortepian  mgr Mirosława Ignac
Klasa V cykl sześcioletni
Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Fraj Konrad puzon mgr Andrzej Weinkopf
2. Harlos Simon gitara mgr Jarosław Bednarek
3. Ignac Sławosz klarnet mgr Manfred Kudla
4. Kałwak Marcin gitara mgr Zbigniew Żaba
5. Kulig Marcel gitara mgr Zbigniew Żaba
6. Pieczyk Jakub skrzypce mgr Robert Cieślik
7. Przybylski Michał fortepian mgr Agnieszka Spodymek
8. Rydzy Jan perkusja Michał Lange
9. Śliwiński Mikołaj gitara mgr Zbigniew Żaba
10. Wieczorek Markus fortepian mgr Agnieszka Spodymek
11. Żarnowiecki Szymon trąbka mgr Rafał Miczka

Klasa VI cykl sześcioletni
1. Drost Dorota fortepian mgr Mirosława Ignac
2. Kubiec Klaudiusz akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
3. Kapica Natalia gitara mgr Jarosław Bednarek
4. Kwaśnicki Cezary akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
5. Malerczyk Jakub skrzypce mgr Robert Cieślik
6. Miczka Maksymilian trąbka mgr Rafał Miczka
7. Mutwin Kamil akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
8. Smykała Oliwia fortepian mgr Elżbieta Grygiel
9. Szklarczyk Jan fortepian mgr Elżbieta Grygiel
Klasa I czteroletni
Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Borszcz Wiktoria  gitara mgr Zbigniew Żaba 
2. Bujak Adam akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
3. Ciastko Ewa gitara mgr Zbigniew Żaba
4. Gebauer Anita gitara mgr Zbigniew Żaba
5. Nagórny Piotr perkusja mgr Michał Lange
6. Pelka Aleksandra fortepian mgr Mirosława Ignac
7. Poremba Agnieszka fortepian mgr Mirosława Ignac
8. Scheer Jessica flet mgr Paweł Muszkieta

Klasa II cykl czteroletni

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Affa Marek akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
2. Fojtzik Kamila flet mgr Danuta Muszkieta
3. Gaik Filip perkusja mgr Michał Lange
4. Gebauer Alicja flet mgr Paweł Muszkieta
5. Kawala Ramona saksofon mgr Włodzimierz Spodymek
6. Kroker Katarzyna puzon mgr Andrzej Weinkopf
7. Lach Alicja flet mgr Danuta Muszkieta
8. Linek Ksawery trabka mgr Andrzej Weinkopf
9. Mikołajczyk Kewin sakshorn mgr Andrzej Weinkopf
10. Płachetka Mathias puzon mgr Andrzej Weinkopf
11. Siwy Vanessa akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
12. Stasiak Marta skrzypce mgr Robert Cieślik
13. Stasiak Oliwia fortepian mgr Agnieszka Spodymek
14. Teister Dawid sakshorn  mgr jacek Zganiacz 
15. Wojdyła Aleksandra gitara mgr Jarosław Bednarek
Klasa III cykl czteroletni
Lp.      Nazwisko i imię                     Instrument             Nauczyciel       
1. Błauciak Bartłomiej gitara mgr Jarosław Bednarek
2. Greger Marek gitara mgr Jarosław Bednarek
3. Hellebrandt Marta klarnet mgr Manfred Kudla
4. Kawala Sebastian trąbka mgr Andrzej Weinkopf
5. Księżyk Kamil trąbka mgr Andrzej Weinkopf
6. Namysło Agnieszka fortepian mgr Mirosława Ignac
7. Niechcioł Rafał tuba mgr Andrzej Weinkopf
8. Suchan Patryk perkusja Michał Lange
9. Tarka Weronika wiolonczela mgr Dorota Zganiacz
10. Wieczorek Dawid trąbka mgr Rafał Miczka
11. Wieczorek Sabina trąbka mgr Rafał Miczka
12. Zimnik Natalia akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
Klasa IV cykl czteroletni
   Lp.  Nazwisko i imię                   Instrument                Nauczyciel
1. Gabor Klaudia flet mgr Paweł Muszkieta
2. Grüner Marcel gitara mgr Zbigniew Żaba
3. Jahn Martyna saksofon mgr Włodzimierz Spodymek
4. Kamysz Michalina wiolonczela mgr Dorota Zganiacz
5. Kamysz Mikołaj gitara mgr Jarosław Bednarek
6. Kornaś Karol saksofon mgr Włodzimierz Spodymek
7. Kufka Marcin akordeon mgr Ewa Rudzka-Sługocka
8. Maczek Faustyn trąbka mgr Rafał Miczka
9. Michalska Kamila flet mgr Danuta Muszkieta
10. Noszka Natalia flet mgr Paweł Muszkieta12
11. Piechulek Jessica gitara mgr Zbigniew Żaba
12. Rypa Szymon puzon mgr Andrzej Weinkopf14
13. Sobkiewicz Michał saksofon mgr Włodzimierz Spodymek
14. Stańska Wiktoria skrzypce mgr Robert Cieślik