Nasi Absolwenci

 


Absolwenci szkoły

1971/1972

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Mocny Bernard akordeon Raczek Horst
2. Podyma Aleksandra skrzypce -----

1972/1973

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Goslar Tomasz fortepian Olejarz Halina
2. Lisurek Marlis akordeon Jasiulek Piotr
3. Szynol Sylwia fortepian -----
4. Śpiewak Irena akordeon Jasiulek Piotr

1973/1974

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Barcz Engelbert akordeon Raczek Horst
2. Maj Reinhard fortepian -----
3. Misiaszek Gabriela fortepian Włodarczyk Ewa
4. Wis Wiesława akordeon Raczek Horst


1974/1975

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Kapula Jan klarnet Raczek Horst
2. Leśniak Urszula akordeon Jasiulek Jan
3. Rudzka Joanna fortepian Malec Maria
4. Skowron Mariola fortepian -----
5. Tkocz Alicja akordeon Jasiulek Jan
6. Włodarz Gotfryd fortepian Gabor Ewa

1975/1976

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Filipczyk Norbert klarnet Raczek Horst
2. Górska Hanna fortepian -----
3. Jurzyk Adam akordeon Raczek Horst
4. Kałuża Elżbieta fortepian -----
5. Kozak Waldemar fortepian ----
6. Kudla Manfred akordeon Jasiulek Jan
7. Kudla Manfred klarnet Raczek Horst
8. Posacka Grażyna fortepian Malec Maria
9. Żak Róża skrzypce Sorek Roman

1976/1977

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Heberle Hubert trąbka Iściński Piotr
2. Jakubczyk Urszula skrzypce -----
3. Kozak Justyna fortepian -----
4. Kozłowska Barbara fortepian -----
5. Krupa Monika fortepian Malec Maria
6. Ulaszek Janusz akordeon -----

1977/1978

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Gocz Urszula akordeon Jasiulek Piotr
2. Henschel Ewa fortepian Włodarczyk Ewa
3. Kozak Andrzej fortepian -----
4. Maroń Danuta wiolonczela Hryniów Anna
5. Olszowka Urszula fortepian Włodarczyk Ewa
6. Orlik Brygida akordeon Jasiulek Jan
7. Romanowicz Zbigniew fortepian Włodarczyk Ewa
8. Ryborz Romuald akordeon Jasiulek Jan
9. Szpakowski Jarosław fortepian Malec Maria
10. Tłuczykont Piotr trąbka Iściński Piotr
11. Wochnik Krystian akordeon Jasiulek Jan

1978/1979

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Barna Dorota wiolonczela Hryniów Anna
2. Befinger Bożena fortepian Grygiel Elżbieta
3. Grzywocz Bernard trąbka Iściński Piotr
4. Kolińska Jolanta fortepian Malec Maria
5. Pilczuk Bożena fortepian Malec Maria
6. Romanowicz Franciszek klarnet Więcek Jerzy
7. Sorek Gabriela fortepian Grygiel Elżbieta
8. Szyma Grzegorz akordeon Jasiulek Piotr
9. Zając Anna fortepian Grygiel Elżbieta
10. Żelazny Andrzej trąbka Iściński Piotr

1979/1980

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bienia Zygfryd akordeon Jasiulek Jan
2. Durkacz Dariusz fortepian Malec ?
3. Dyga Roman akordeon Jasiulek Jan
4. Filusz Beata fortepian -----
5. Grzesista Sylwia fortepian Malec Maria
6. Jarzyna Ewelina gitara Gabor Wilhelm
7. Korpol Iwona fortepian Grygiel Elżbieta
8. Lipka Jolanta skrzypce Sorek Roman
9. Łepkowski Jacek fortepian Malec Maria
10. Niederzetz Gabriela fortepian -----
11. Pogoda Małgorzata skrzypce Sorek Roman
12. Pogoda Paweł trąbka Iściński Piotr
13. Pośpiech Regina akordeon Jasiulek Jan
14. Sak Jerzy akordeon Jasiulek Jan
15. Skrzypek Andrzej fortepian -----
16. Sozańska Aleksandra fortepian -----
17. Ulman Tomasz fortepian -----
18. Weingart Renata akordeon Jasiulek Jan
19. Weingart Urszula akordeon Jasiulek Jan
20. Zemełka Andrzej akordeon Jasiulek Jan

1980/1981

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Czernek Krystian trąbka Iściński Piotr
2. Downarowicz Andrzej akordeon Jasiulek Piotr
3. Drechsler Bernard fortepian Gabor Ewa
4. Gabor Marian puzon Iściński Piotr
5. Harazińska Aleksandra fortepian Grygiel Elżbieta
6. Kabus Marcin trąbka Iściński Piotr
7. Langer Jerzy trąbka Iściński Piotr
8. Langer Waldemar klarnet Więcek Jerzy
9. Pietruszka Ryszard akordeon Jasiulek Piotr
10. Szczepanik Marta fortepian Malec Maria
11. Szczęsny Roman akordeon Jasiulek Piotr
12. Wycisk Harald trąbka Iściński Piotr

1981/1982

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Breitkopf Ilona skrzypce Sorek Roman
2. Cybis Artur waltornia Iściński Piotr
3. Cybis Waldemar trąbka Iścińskim Piotr
4. Durkacz Anna fortepian Grygiel Elżbieta
5. Gładyszewska Joanna fortepian Malec Maria
6. Główka Norbert klarnet Więcek Jerzy
7. Hulin Kornelia skrzypce Sorek Roman
8. Junghof Maria fortepian Grygiel Elżbieta
9. Juraszek Jan trąbka Iściński Piotr
10. Kampa Robert klarnet Więcek Jerzy
11. Klich Konrad klarnet Więcek Jerzy
12. Maroń Kornelia fortepian Gabor Ewa
13. Piechulek Krystian klarnet Więcek Jerzy
14. Szymańska Helena fortepian Grygiel Elżbieta
15. Teichman Ryszard trąbka Iściński Piotr

1982/1983

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bich Robert fortepian Grygiel Elżbieta
2. Ertel Jerzy trąbka Iściński Piotr
3. Hadamek Waldemar trąbka Iściński Piotr
4. Kałwa Dariusz skrzypce Sorek Roman
5. Kamrad Joachim trąbka Iściński Piotr
6. Mainusz Maria akordeon Pośpiech Regina
7. Nelke Alicja akordeon Pośpiech Regina
8. Pander Jan akordeon Pośpiech Regina
9. Rypa Artur trąbka Iściński Piotr
10. Sozańska Mirosława fortepian Malec Maria

1983/1984

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Borysewicz Katarzyna gitara Gabor Wilhelm
2. Dobrzyńska Alicja gitara -----
3. Dzido Joanna fortepian Rożak Bogusława
4. Ferenc Dorota wiolonczela Kisiel Renata
5. Filusz Marek gitara Gabor Wilhelm
6. Hamczyk Beata fortepian -----
7. Jochemczyk Marek trąbka Iściński Piotr
8. Kipka Jowita skrzypce Mendera Barbara
9. Kopeć Marzena gitara Gabor Wilhelm
10. Pipa Damian klarnet Więcek Jerzy
11. Rosa Krystian trąbka Iściński Piotr
12. Rypel Agata gitara Gabor Wilhelm
13. Szymańska Elżbieta gitara Gabor Wilhelm
14. Zganiacz Agata akordeon Pośpiech Regina

1984/1985

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bick Izabela wiolonczela Zganiacz Dorota
2. Buchta Sylwia flet -----
3. Ciastko Tomasz fortepian -----
4. Damrat Jerzy akordeon Pośpiech Regina
5. Dudel Marcin puzon Iściński Piotr
6. Głąb Piotr trąbka Iściński Piotr
7. Harnos Iwona fortepian Gabor Ewa
8. Ignacy Krystian klarnet Kudla Manfred
9. Ignacy Krzysztof klarnet Kudla Manfred
10. Janczyszyn Edyta fortepian Grygiel Elżbieta
11. Janik Marianna fortepian Malec Maria
12. Juraszek Piotr akordeon Pośpiech Regina
13. Karcznia Beata fortepian Wiśniowska Krystyna
14. Morawin Monika wiolonczela Zganiacz Dorota
15. Polanik Robert klarnet Kudla Manfred
16. Pytel Katarzyna skrzypce Sorek Roman
17. Raczek Waldemar klarnet Kudla Manfred
18. Smykała Zygmunt akordeon Pośpiech Regina
19. Szwak Małgorzata gitara Gabor Wilhelm
20. Świętek Jerzy trąbka Iściński Jerzy

1985/1986

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Golmer Waldemar trąbka Isciński Piotr
2. Grzemielewski Rafał trąbka Iściński Piotr
3. Hasiewicz Stanisłąw akordeon Pośpiech Regina
4. Hekel Kordian klarnet Kudla Manfred
5. Hekel Manfred klarnet Ertel J
6. Kiel Roland waltornia Iściński Piotr
7. Kos Artur klarnet Więcek Jerzy
8. Maicher Manuela fortepian Grygiel Elżbieta
9. Maicher Patrycja fortepian Grygiel Elżbieta
10. Mendera Aureliusz fortepian Gabor Ewa
11. Michna Norbert trąbka Iściński Piotr
12. Pawlik Irena skrzypce Sorek Roman
13. Sorek Bożena fortepian Malec Maria
14. Suchan Sylwia gitara Gabor Wilhelm
15. Szwed Roman trąbka Iściński Piotr
16. Wołkowska Joanna fortepian Gabor Ewa

1986/1987

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Fleiszer Waldemar trąbka Iściński Piotr
2. Frei Marek trąbka Iściński Piotr
3. Głąb Jerzy klarnet Więcek Jerzy
4. Grzemielewska Anna fortepian Gabor Ewa
5. Kałuża Agnieszka skrzypce Sorek Roman
6. Kurys Bogdan trąbka Iściński Piotr
7. Labocha Beata skrzypce Sorek Roman
8. Malec Arkadiusz skrzypce Kucharczyk Barbara
9. Niciejewski Artur akordeon Pośpiech Regina
10. Nol Laura skrzypce Kucharczyk Barbara
11. Porske Andrzej klarnet Więcek Jerzy
12. Pudełko Izabela gitara Gabor Wilhelm
13. Smykała Franciszek trąbka Iściński Piotr
14. Staniś Andrzej fortepian Grygiel Elżbieta
15. Suchan Piotr klarnet Kudla Manfred
16. Szwarc Artur tenorhorn Iściński Piotr
17. Szwarc Piotr akordeon Pośpiech Regina
18. Wiechowska Lidia fortepian Pack Joachim
19. Zaremba Teresa fortepian Grygiel Elżbieta

1987/1988

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Frai Ewa fortepian Grygiel Elżbieta
2. Gawlina Renata flet Josz Izabela
3. Hliwa Iwona fortepian Maroń Kornelia
4. Kaczmarczyk Weronika skrzypce Sorek Roman
5. Kolasa Grzegorz gitara Gabor Wilhelm
6. Miszczuk Dorota skrzypce Mendera Barbara
7. Nazaruk Ewa akordeon Pośpiech Regina
8. Niedużak Jolanta skrzypce Sorek Roman
9. Rudek Sabina fortepian Grygiel Elżbieta
10. Rudzka Ewa akordeon Pośpiech Regina
11. Samson Jarosław skrzypce Mendera Barbara
12. Szwarc Piotr trąbka Iściński Piotr
13. Ślęzak Dorota skrzypce Mendera Barbara
14. Wróbel Marek klarnet Kudla Manfred

1988/1989

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Antoniak Grzegorz akordeon Kudla Manfred
2. Himel Norbert akordeon -----
3. Jakubczyk Eugeniusz klarnet Kudla Manfred
4. Janowska Lubomira skrzypce Mendera Barbara
5. Kopiec Elwira fortepian Grygiel Elżbieta
6. Korowaj Grzegorz akordeon Kudla Manfred
7. Lewicki Tomasz klarnet Kudla Manfred
8. Łyczkowska Izabela wiolonczela Zganiacz Dorota
9. Moszek Roman tenorhorn Iściński Piotr
10. Nandzik Małgorzata fortepian Sozańska Mirosława
11. Noglik Ewa fortepian Horyl M
12. Pilich Piotr akordeon -----
13. Pucia Mariusz klarnet Kudla Manfred
14. Steinert Krzysztof klarnet Kudla Manfred
15. Szymańska Joanna fortepian Malec Maria
16. Włodarz Daria fortepian Malec Maria

1989/1990

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Baran Bianka fortepian Maroń Kornelia
2. Barteczko Rafał perkusja Daszko Grzegorz
3. Braunisch Izabella fortepian Grygiel Elżbieta
4. Daszek Waldemar gitara Gabor Wilhelm
5. Dudela Marek waltornia Pasek Radosław
6. Ficoń Eliza skrzypce Sorek Roman
7. Jachimek Anna akordeon Rudzka Ewa
8. Jachimek Ewa gitara Gabor Wilhelm
9. Kaczmarczyk Stanisław trąbka Iściński Piotr
10. Klupieć Agnieszka fortepian Grygiel Elżbieta
11. Kolasa Bożena fortepian Grygiel Elżbieta
12. Konieczna Katarzyna skrzypce Mendera Barbara
13. Lamm Kamil gitara Gabor Wilhelm
14. Misiewicz Jarosław skrzypce Mendera Barbara
15. Piskała Dorota fortepian Grygiel Elżbieta
16. Płoszczyk Bernard klarnet Głąb Jerzy
17. Przewieślik Andrzej trąbka Iściński Piotr
18. Rusin Rafał perkusja Daszko Grzegorz
19. Stein Damian trąbka Iściński Piotr

1990/1991

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Adamiak Małgorzata fortepian Picz Gabriela
2. Banasik Izabela wiolonczela Zganiacz Dorota
3. Banek Katarzyna wiolonczela Zganiacz Dorota
4. Batycki Damian trąbka Iściński Piotr
5. Bich Damian trąbka Iściński Piotr
6. Cajs Elżbieta fortepian Grygiel Elżbieta
7. Gabor Diana skrzypce Mendera Barbara
8. Goliat Krzysztof fortepian Picz Gabriela
9. Hajduk Daniel klarnet Kudla Manfred
10. Kampa Justyna wiolonczela Zganiacz Dorota
11. Kania Marek puzon Iściński Piotr
12. Komor Joanna wiolonczela Zganiacz Dorota
13. Łyczkowska Anna fortepian Picz Gabriela
14. Malec Olga skrzypce Mendera Barbara
15. Michaliszyn Jakub skrzypce Sorek Roman
16. Moszek Roman puzon Iściński Piotr
17. Porske Andrzej perkusja ----
18. Praszmo Zygmunt klarnet Kudla Manfred
19. Pytlik Anna fortepian Picz Gabriela
20. Sietczyński Krzysztof gitara Gabor Wilhelm
21. Staniś Andrzej klarnet Kudla Manfred
22. Stankiewicz Jolanta skrzypce Sorek Roman
23. Szargut Agnieszka gitara Gabor Wilhelm
24. Ślipka Szymon gitara Gabor Wilhelm
25. Wasilewska Anna skrzypce Mendera Barbara
26. Wiecha Mariusz trąbka Iściński Piotr
27. Wieczorek Andrzej trąbka Iściński Piotr
28. Wilczek Leszek klarnet Kudla Manfred
29. Zganiacz Jacek trąbka Iściński Piotr
30. Zygmunciak Wojciech fortepian Malec Maria

1991/1992

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Barteczko Izabela fortepian Grygiel Elżbieta
2. Bury Aleksandra flet -----
3. Chmura Iwona skrzypce -----
4. Janowski Grzegorz skrzypce Mendera Barbara
5. Kampa Elżbieta akordeon -----
6. Korpol Krzysztof skrzypce Sorek Roman
7. Lerch Marcin trąbka Iściński Piotr
8. Maicher Dominika fortepian Grygiel Elżbieta
9. Miszczuk Marcin gitara Gabor Wilhelm
10. Nol Marcin tuba Iściński Piotr
11. Piszczor Roland trąbka Iściński Piotr
12. Rakoczy Aleksandra gitara Gabor Wilhelm
13. Sołtys Bartosz trąbka Iściński Piotr
14. Urbanowicz Andrzej gitara Gabor Wilhelm
15. Wczasek Krzysztof trąbka Iściński Piotr
16. Witula Małgorzata akordeon Niciejewski Artur
17. Wołek Joanna fortepian Cibura Barbara

1992/1993

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Barteczko Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
2. Cieślik Aleksandra fortepian Grygiel Elżbieta
3. Drozd Agnieszka wiolonczela Zganiacz Dorota
4. Drzymota Krzysztof puzon Iściński Piotr
5. Dzumek Piotr skrzypce Samson Jarosław
6. Kędziora Michał skrzypce Sorek Roman
7. Klupieć Marzena fortepian Grygiel Elżbieta
8. Kostka Harald klarnet Kudla Manfred
9. Marczak Joanna akordeon Niciejewski Artur
10. Mularska Barbara skrzypce Sorek Roman
11. Pendziałek Sybilla gitara Gabor Wilhelm
12. Porske Robert trąbka Iściński Piotr
13. Potoniec Marta skrzypce Mendera Barbara
14. Rawski Leszek gitara Gabor Wilhelm
15. Rduch Ewa fortepian Malec Maria
16. Rypa Bernard akordeon Kudla Manfred
17. Sietczyńska Agnieszka skrzypce Mendera Barbara
18. Sietczyński Adam trąbka Iściński Piotr
19. Ślęzak Katarzyna fortepian Malec Maria
20. Wilkowska Bożena flet Gawlina Renata

1993/1994

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Cichoń Ewelina wiolonczela Zganiacz Dorota
2. Dzumek Paweł skrzypce Samson Jarosław
3. Ficoń Roksana fortepian Malec Maria
4. Filak Magdalena gitara Gabor Wilhelm
5. Fleischer Robert klarnet Kudla Manfred
6. Kurkin Krzysztof trąbka Iściński Piotr
7. Łabuś Tomasz akordeon Niciejewski Artur
8. Maloszek Sonia skrzypce -----
9. Małyk Donata fortepian Grygiel Elżbieta
10. Modelski Piotr akordeon Niciejewski Artur
11. Nol Robert klarnet Kudla Manfred
12. Nowosołow Damian puzon Iściński Piotr
13. Polanik Adrian perkusja Chodorowski Roman
14. Wieczorek Maria fortepian Nandzik Małgorzata
15. Wieczorek Andrzej perkusja Bojarski Artur
16. Wiesiołek Hiacynta skrzypce Samson Jarosław
17. Wiesiołek Izabella skrzypce Cwik J
18. Wygoda Łukasz klarnet Kudla Manfred
19. Zajda Dominika skrzypce Samson Jarosław

1994/1995

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Drzymota Damian trąbka Iściński Piotr
2. Grytz Karina fortepian Sozańska Mirosława
3. Hampf Dariusz trąbka Iściński Piotr
4. Kronhof Mariusz klarnet Kudla Manfred
5. Kudla Joanna fortepian Grygiel Elżbieta
6. Ludwig Anna fortepian Sozańska Mirosława
7. Maicher Angelika fortepian Grygiel Elżbieta
8. Majnusz Grzegorz fortepian Malec Maria
9. Sosnowska Iwona gitara -----
10. Szulka Anna akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
11. Świętek Katarzyna fortepian Grygiel Elżbieta
12. Traczyk Michał fortepian Grygiel Elżbieta
13. Wawrzak Łukasz fortepian Malec Maria

1995/1996

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bajaś Łukasz akordeon Niciejewski Artur
2. Bartula Joanna wiolonczela Zganiacz Dorota
3. Berbecka Marta gitara Gabor Wilhelm
4. Brodnicki Sebastian fortepian Grygiel Elżbieta
5. Buks Lidia akordeon Niciejewski Artur
6. Chumuntkowska Anna skrzypce Sorek Roman
7. Filak Jarosław fortepian Grygiel Elżbieta
8. Iścińska Katarzyna flet Gawlina Renata
9. Jahn Grzegorz trąbka Iściński Piotr
10. Kantarska Mariola skrzypce Drajewicz Izabela
11. Kołodziejczyk Marta fortepian Grygiel Elżbieta
12. Kopiec Michał trąbka Iściński Piotr
13. Kozupa Michał skrzypce Mendera Barbara
14. Kudela Robert klarnet Kudla Manfred
15. Kudelka Magdalena gitara Gabor Wilhelm
16. Łabuś Łukasz perkusja Wolski Kazimierz
17. Mikolasz Beata flet Gawlina Renata
18. Moszek Ewelina klarnet Kudla Manfred
19. Niwka Grzegorz saksofon Kudla Manfred
20. Nowosołow Aneta akordeon -----
21. Rygiel Mateusz fortepian Grygiel Elżbieta
22. Słotosz Krzysztof puzon Iściński Piotr
23. Soboń Marzena wiolonczela Zganiacz Dorota
24. Sosnowski Dawid klarnet Kudla Manfred
25. Szczygieł Małgorzata skrzypce Sorek Roman
26. Świstek Tomasz akordeon Niciejewski Artur
27. Tokarska Justyna skrzypce Sorek Roman

1996/1997

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Chuć Aleksandra wiolonczela Zganiacz Dorota
2. Cież Sylwia skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
3. Grin Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
4. Grzesik Beata skrzypce Mendera Barbara
5. Hadam Anna gitara Gabor Wilhelm
6. Herich Agnieszka wiolonczela Zganiacz Dorota
7. Kanzy Piotr klarnet Kudla Manfred
8. Kecler Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
9. Kirchniawy Agata wiolonczela Zganiacz Dorota
10. Klinik Łukasz wiolonczela Zganiacz Dorota
11. Kolasa Piotr skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
12. Kosydor Celina fortepian Grygiel Elżbieta
13. Kupka Robert klarnet Kudla Manfred
14. Mainusz Tomasz gitara Gabor Wilhelm
15. Pelc Anna gitara Gabor Wilhelm
16. Piłka Ewa skrzypce Mendera Barbara
17. Pulter Marta fortepian Malec Maria
18. Sadowska Justyna skrzypce Mendera Barbara
19. Sobkiewicz Sebastian skrzypce Mendera Barbara
20. Sosnowski Dariusz trąbka Iściński Piotr
21. Stein Anna skrzypce Sorek Roman
22. Stein Mariusz skrzypce Sorek Roman
23. Szczepaniec Agnieszka akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
24. Wieczorek Agnieszka fortepian Grygiel Elżbieta
25. Własiuk Ewa skrzypce Mendera Barbara
26. Zygmunt Maria fortepian Malec Maria

1997/1998

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bagińska Agata skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
2. Chmura Joanna flet Gawlina Renata
3. Filusz Aneta skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
4. Golemo Paulina skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
5. Groeger Monika wiolonczela Zganiacz Dorota
6. Kampa Dorota flet Gawlina Renata
7. Kramek Marzena akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
8. Łabuś Tomasz klarnet Kudla Manfred
9. Płoszczyca Rafał trąbka Iściński Piotr
10. Pulter Łukasz akordeon Niciejewski Artur
11. Ryborz Artur trąbka Iściński Piotr
12. Seidel Aleksandra gitara Gabor Wilhelm
13. Tomczyk Justyna skrzypce Cieślik Robert
14. Ulrich Krzysztof akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
15. Wieczorek Maria flet Gawlina Renata
16. Witkowska Zuzanna fortepian Gabor Ewa
17. Wójcik Łukasz akordeon Rudzka-Sługocka Ewa

1998/1999

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Adamaszek Dawid akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
2. Brabański Krzysztof klarnet Kudla Manfred
3. Cież Kinga klarnet Kudla Manfred
4. Dąbrowska Malwina flet Gawlina Renata
5. Dembończyk Daria klarnet Kudla Manfred
6. Drescher Patryk klarnet Kudla Manfred
7. Gałęzowska Agnieszka perkusja Wolski Kazimierz
8. Garbas Marzena flet Gawlina Renata
9. Gartlieb Danuta saksofon Kudla Manfred
10. Gdula Sebastian trąbka Iściński Piotr
11. Hadaschik Agata skrzypce Mendera Barbara/Cieślik Robert
12. Hyla Tomasz trąbka Iściński Piotr
13. Jackiewicz Mieszko fortepian Sozańska(Ignac) Mirosława, Kubernik Elwira
14. Kecler Weronika fortepian Malec Maria
15. Klimek Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
16. Krupa Kornelia fortepian Gabor Ewa
17. Kudla Klaudia skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
18. Linek Łukasz trąbka Iściński Piotr
19. Mainusz Grzegorz puzon Iściński Piotr
20. Mainusz Marek skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
21. Niestrój Krzysztof trąbka Iściński Piotr
22. Nowak Ilona flet Gawlina Renata
23. Patrzałek Katarzyna fortepian Malec Maria
24. Piaseczyńska Katarzyna skrzypce Sorek Roman
25. Polanik Marcin akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
26. Sidor Marta skrzypce Mendera Barbara
27. Stein Klaudia fortepian Majewski Jerzy
28. Suchan Arkadiusz fortepian Grygiel Elżbieta
29. Szulka Krzysztof fortepian Sozańska(Ignac) Mirosława, Kubernik Elwira
30. Reyman Piotr trąbka Iściński Piotr
31. Szybała Ilona saksofon Kudla Manfred
32. Świerc Anna akordeon Niciejewski Artur
33. Ullrich Izabela skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
34. Wiesiołek Arkadiusz skrzypce Mendera Barbara/Cieślik Robert

1999/2000

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Adam Mariusz trąbka Iściński Piotr
2. Banach Joanna skrzypce Sorek Roman
3. Bochenek Izabela fortepian Riemel Krystyna
4. Dreszer Sandra flet Moszek(Gawlina) Renata
5. Ertel Aneta flet Moszek(Gawlina) Renata
6. Gabor Marta fortepian Riemel Krystyna
7. Górka Dorota klarnet Kudla Manfred
8. Heberle Katarzyna flet Moszek(Gawlina) Renata
9. Kapłon Izabela flet Moszek(Gawlina) Renata
10. Kocot Bartosz perkusja Wolski Kazimierz
11. Lindner Klaudia fortepian Grygiel Elżbieta
12. Łyczkowska Dominika skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
13. Michalska Magdalena flet Moszek(Gawlina) Renata
14. Operskalski Waldemar trąbka Iściński Piotr
15. Reinhart Marcin perkusja Wolski Kazimierz
16. Reinhart Piotr trąbka Iściński Piotr
17. Ryborz Krzysztof saksofon Kudla Manfred
18. Sudół Tomasz klarnet Kudla Manfred
19. Wąchała Robert saksofon Kudla Manfred
20. Wiercioch Tomasz wiolonczela Zganiacz Dorota
21. Wojtuś Magdalena fortepian Gabor Ewa

2000/2001

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Grabowska Oliwia fortepian Grygiel Elżbieta
2. Kampa Marek fortepian Gabor Ewa
3. Lipert Katarzyna skrzypce Cieślik Robert
4. Marks Ewa akordeon Niciejewski Artur
5. Mazurek Katarzyna wiolonczela Zganiacz Dorota
6. Olbrich Marianna akordeon Niciejewski Artur
7. Pogadała Damian akordeon Niciejewski Artur
8. Serafin Beata gitara Gabor Wilhelm
9. Stromiński Judyta fortepian Ignac Mirosława
10. Wójcik Agnieszka akordeon Rudzka-Sługocka Ewa

2001/2002

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Adamaszek Dawid saksofon Kudla Manfred
2. Adamowski Kamil fortepian Ignac Mirosława
3. Bugiel Piotr gitara Gabor Wilhelm
4. Chmura Justyna wiolonczela Zganiacz Dorota
5. Dzumek Joanna fortepian Riemel Krystyna
6. Gartlieb Wioleta klarnet Kudla Manfred
7. Górczany Michał fortepian Riemel Krystyna
8. Knyszewska Małgorzata gitara Żaba Zbigniew
9. Łabuś Anna skrzypce Cieślik Robert
10. Martyniak Anna skrzypce Drajewicz-Kozubek Izabela
11. Musioł Robert gitara Gabor Wilhelm
12. Niemiec Damian perkusja Wolski Kazimierz
13. Nowak Edyta flet Gawlina Renata
14. Olbrich Justyna gitara Gabor Wilhelm
15. Stefanides Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
16. Szenfeld Ewelina gitara Gabor Wilhelm
17. Szramowski Anna fortepian Riemel Krystyna
18. Thiel Iwona fortepian Riemel Krystyna
19. Zmarzły Tomasz trąbka Iściński Piotr

2002/2003

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Adamaszek Patrycja flet Moszek Renata/Muszkieta Danuta
2. Bartoszuk Joanna wiolonczela Zganiacz Dorota
3. Burczyk Agnieszka flet Moszek Renata/Muszkieta Paweł
4. Drewienkowska Ewelina gitara Gabor Wilhelm/Bednared Jarosław
5. Drzazga Michał saksofon Kudla Manfred
6. Gołoś Kamila gitara Żaba Zbigniew
7. Grymuza Agata fortepian Grygiel Elżbieta
8. Kocoń Anna gitara Żaba Zbigniew
9. Kopaczka Mateusz fortepian Riemel Krystyna
10. Kopicka Anna akordeon Niciejewski Artur
11. Kowal Paweł skrzypce Cieślik Robert
12. Mulak Michał gitara Gabor Wilhelm
13. Oremek Małgorzata klarnet Kudla Manfred
14. Patrzałek Katarzyna flet Moszek Renata/Muszkieta Paweł
15. Reiter Kama fortepian Malec Maria
16. Ryborz Kamil skrzypce Sorek Roman
17. Schatt Michał skrzypce Kozubek Izabela/Gabor Diana
18. Sitarz Justyna gitara Gabor Wilhelm/Bednarek Jarosław
19. Śmigielska Agnieszka skrzypce Sorek Roman
20. Ullrich Izabella gitara Gabor Wilhelm/Bednarek Jarosław
21. Wojcik Małgorzata gitara Gabor Wilhelm/Bednarek Jarosław
22. Wolka Daniela fortepian Malec Maria/Gabor Ewa
23. Zwierz Elżbieta skrzypce Cieślik Robert

2003/2004

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Eichhof Anna fortepian Ignac Mirosława
2. Golenia Angelika klarnet Kudla Manfred
3. Groeger Anna fortepian Ignac Mirosława
4. Humeniuk Mateusz wiolonczela Zganiacz Dorota
5. Kordiaczyńska Justyna saksofon Kudla Manfred
6. Majdanik Julian trąbka Isciński Piotr/Miczka Rafał
7. Nowak Karolina fortepian Riemel Krystyna
8. Pieniążek Sebastian gitara Żaba Zbigniew
9. Potas Agnieszka fortepian Ignac Mirosława
10. Romanowicz Karolina fortepian Ignac Mirosława
11. Rydzy Maria fortepian Riemel Krystyna
12. Seidel Mateusz gitara Żaba Zbigniew
13. Serhan Oktawia skrzypce Cieślik Robert
14. Siwy Sabina flet Muszkieta Danuta
15. Sobala Anna flet Muszkieta Paweł/Muszkieta Danuta
16. Stałęga Milena wiolonczela Zganiacz Dorota
17. Talma Barbara fortepian Riemel Krystyna
18. Thomys Karina flet Muszkieta Paweł/Muszkieta Danuta
19. Zając Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
20. Zwierz Urszula skrzypce Cieślik Robert

2004/2005

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Affa Renata fortepian Grygiel Elżbieta
2. Baumert Justyna fortepian Ignac Mirosława
3. Gach Zuzanna klarnet Kudla Manfred
4. Gisman Aleksander saksofon Kudla Manfred
5. Glombik Marcin akordeon Niciejewski Artur
6. Humeniuk Agnieszka skrzypce Kozubek Izabela/Gabor Diana
7. Jasińska Izabela fortepian Ignac Mirosława
8. Juraszek Patryk trąbka Miczka Rafał
9. Kalicki Aureliusz perkusja Wolski Kazimierz
10. Kampa Anna klarnet Kudla Manfred
11. Katte Mateusz trąbka Miczka Rafał
12. Kwapik Joanna akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
13. Lipczyk Mirosław gitara Żaba Zbigniew
14. Mierzwa Krystian akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
15. Mikoda Magdalena fortepian Meyse Małgorzata/Riemel Krystyna
16. Norek Nicola fortepian Ignac Mirosława
17. Paneth Aneta flet Muszkieta Paweł
18. Pogoda Justyna akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
19. Seidel Agata fortepian Grygiel Elżbieta
20. Wąsik Natalia akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
21. Worobiec Wioleta fortepian Grygiel Elżbieta
22. Wurst Robert trąbka Miczka Rafał

2005/2006

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bartoszuk Marta skrzypce Kozubek Izabela/Gabor Diana
2. Głowacka Maria flet Muszkieta Paweł
3. Gołoś Agata wiolonczela Zganiacz Dorota
4. Grzesiura Patryk fortepian Ignac Mirosława/Grygiel Elżbieta
5. Haliniak Zuzanna fortepian Riemel Krystyna/Gabor Ewa
6. Hałas Dorian trąbka Miczka Rafał
7. Jenderek Justyna flet Muszkieta Paweł
8. Knyszewska Magdalena fortepian Grygiel Elżbieta
9. Kocur Marta skrzypce Kozubek Izabela/Gabor Diana
10. Kocur Justyna gitara Żaba Zbigniew
11. Krakowiak Karolina skrzypce Sorek Roman/Cieślik Robert
12. Majdanik Mateusz perkusja Wolski Kazimierz
13. Malina Marta saksofon Kudla Manfred
14. Namysło Angelika klarnet Kudla Manfred
15. Oremek Marta klarnet Kudla Manfred
16. Podyma Małgorzata fortepian Grygiel Elżbieta
17. Raduchowska Marta akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
18. Smolorz Sara wiolonczela Zganiacz Dorota
19. Studniorz Zuzanna skrzypce Cieślik Robert
20. Szafarczyk Marcin fortepian Malec Maria
21. Thiel Iwona flet Muszkieta Danuta
22. Trautberg Alan skordeon Rudzka-Sługocka Ewa
23. Wład Michał perkusja Wolski Kazimierz
24. Zipfel Justyna wiolonczela Zganiacz Dorota

2006/2007


Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Batyra Izabela gitara Bednarek Jarosław
2. Brym Angelika saksofon Kudla Manfred
3. Gaida Judyta skrzypce Cieślik Robert
4. Glombik Justyna fortepian Gabor Ewa
5. Gosiorowski Mateusz trąbka Miczka Rafał
6. Hadamek Martyna skrzypce Kozubek Izabela/Gabor Diana
7. Hajduk Kamila flet Muszkieta Paweł
8. Herich Aurelia akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
9. Kajdaszuk Anna fortepian Grygiel Elżbieta
10. Lipczyk Marek skrzypce Gabor Diana
11. Lubieniecki Paweł gitara Żaba Zbigniew
12. Maćkowiak Zuzanna flet Muszkieta Danuta
13. Malinka Aleksandra skrzypce Cieślik Robert
14. Marks Rafał akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
15. Marks Sylwia klarnet Kudla Manfred
16. Mucha Paweł gitara Żaba Zbigniew
17. Pazurek Krzysztof tuba Miczka Rafał
18. Richter Dominika saksofon Kudla Manfred
19. Richter Sonia akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
20. Sadzik Paulina saksofon Kudla Manfred
21. Schatt Joanna fortepian Gabor Ewa
22. Skoczylas Elżbieta akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
23. Stawiarz Magdalena fortepian Grygiel Elżbieta
24. Swolana Denis flet Muszkieta Paweł
25. Szafrański Krzysztof sakshorn Miczka Rafał
26. Szarf Dominika fortepian Grygiel Elżbieta
27. Wczasek Adrian fortepian Riemel Krystyna
28. Ziółkowska Wioleta skrzypce Cieślik Robert

2007/2008

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bartoszuk Jarosław gitara Jarosław Bednarek
2. Bętkowska Aleksandra fortepian Mirosława Ignac
3. Cichoń Kornelia fortepian Gabor Ewa
4. Cichoń Marcin trąbka Miczka Rafał
5. Kasprzak Marta gitara Bednarek Jarosław
6. Kasprzak Przemysław gitara Bednarek Jarosław
7. Klein Mariola klarnet Kudla Manfred
8. Konobrodzka Aleksandra flet Muszkieta Paweł
9. Król Wirginia fortepian Gabor Ewa
10. Kubic Patryk flet Muszkieta Danuta
11. Kubic Tymoteusz klarnet Kudla Manfred
12. Mulak Agata akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
13. Nowaczyńska Maja gitara Bednarek Jarosław
14. Olczak Damian gitara Bednarek Jarosław
15. Oremek Maggdalena trąbka Miczka Rafał
16. Rogala Alan fortepian Grygiel Elżbieta
17. Siodlaczek Sara wiolonczela Zganiacz Dorota
18. Siwak Magdalena skrzypce Gabor Diana
19. Swientek Piotr klarnet Kudla Manfred
20. Worobiec Daria skrzypce Gabor Diana
21. Woźna Sylwia wiolonczela Zganiacz Dorota

2008/2009


Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Bojczuk Igor flet Muszkieta Paweł
2. Buczkowski Daniel gitara Żaba Zbigniew
3. Durkacz Katarzyna fortepian Malec Maria
4. Geschlecht Agnieszka fortepian Malec Maria
5. Gonsiorowski Tomasz trąbka Miczka Rafał
6. Gwóźdź Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
7. Herich Robert trąbka Miczka Rafał
8. Hermanowicz Angelika skrzypce Cieślik Robert
9. Juraszek Kamil trąbka Miczka Rafał
10. Kordiaczyńska Agata gitara Bednarek Jarosław
11. Kubina Joanna gitara Żaba Zbigniew
12. Lipert Michał akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
13. Magierowska Aleksandra gitara Bednarek Jarosław
14. Magura Mateusz trąbka Miczka Rafał
15. Nabrdalik Małgorzata klarnet Kudla Manfred
16. Obrusnik Anna wiolonczela Zganiacz Dorota
17. Paciorkowski Artur fortepian Włodarczyk-Gabor Ewa
18. Rokacz Miłosz perkusja Kurzeja Mikołaj
19. Rokstein Katrina klarnet Kudla Manfred
20. Szklarczyk Paweł fortepian Grygiel Elżbieta
21. Żymełka Angelika fortepian Włodarczyk-Gabor Ewa

2009/2010

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Druzgała Karolina skrzypce Gabor Diana
2. Gaida Rafał tuba Zganiacz Jacek
3. Gawlica Mateusz trąbka Miczka Rafał
4. Gebauer Justyna gitara Żaba Zbigniew
5. Geschlecht Dawid wiolonczela Zganiacz Dorota
6. Grzesik Angelika trąbka Miczka Rafał
7. Hajduk Dominika fortepian Grygiel Elżbieta
8. Hall Daniel akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
9. Michalski Michał fortepian Grygiel Elżbieta
10. Mikołajczyk Patryk waltornia Zganiacz Jacek
11. Mucha Alina fortepian Malec Maria
12. Nendza Patrycja akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
13. Pulter Magdalena gitara Żaba Zbigniew
14. Puzio Dagmara skrzypce Gabor Diana
15. Urbiczek Andżelika flet Muszkieta Danuta
16. Wróbel Natalia wiolonczela Zganiacz Dorota
17. Wyrwoł Paulina flet Muszkieta Danuta

2010/2011

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel
1. Cedzich Dominika flet Muszkieta Paweł
2. Cieślar Jędrzej klarnet Kudla Manfred
3. Gonsiorowska Beata akordeon Rudzka-Sługocka Ewa
4. Ignac Izabela skrzypce Cieślik Robert
5. Kowarsz Ewelina klarnet Kudla Manfred
6. Kubiec Paulina fortepian Grygiel Elżbieta
7. Magura Łukasz trąbka Miczka Rafał
8. Schreier Michael waltornia Zganiacz Jacek
9. Smolka Roksana skrzypce Gabor Diana
10. Sobawa Weronika flet Muszkieta Paweł
11. Swientek Marek trąbka Miczka Rafał
12. Thomys Robert waltornia Zganiacz Jacek
13. Trautberg Kewin perkusja Caputa Sebastian
14. Wójtowicz Wiktoria fortepian Ignac Mirosława
15. Zięba Monika fortepian Grygiel Elżbieta

 

2011/2012

 

 Lp. Nazwisko i imię                                 Instrument Nauczyciel
1. Banaś Agata gitara Jarosław Bednarek
2. Banaś Artur gitara Jarosław Bednarek
3. Bich Marcel trąbka Rafał Miczka
4. Cieślar Radosław akordeon Ewa Rudzka-Sługocka
5. Dzumek Mikołąj gitara Zbigniew Żaba
6. Gollmer Anna akordeon Ewa Rudzka-Sługocka
7. Hellebrandt Robert waltornia Jacek Zganiacz
8. Jahn Natalia fortepian Mirosława Ignac
9. Janicka Natalia fortepian Mirosłąwa Ignac
10. Kerner Julia flet Danuta Muszkieta
11. Kostka Marek tuba Jacek Zganiacz
12. Liszka Dominika flet Paweł Muszkieta
13. Mainka Gabriel trąbka Rafał Miczka
14. Michalewska Magdalena wiolonczela Dorota Zganiacz
15. Miczka Julia fortepian Mirosława Ignac
16. Murawska Wiktoria fortepian Mirosława Ignac
17. Nachtman Tymoteusz fortepian Elżbieta Grygiel
18. Piątkowska Paulina fortepian Elżbieta Grygiel
19. Pilawa Patrycja gitara Zbigniew Żaba
20. Stein Dominik perkusja Sebastian Caputa
21. Swolana Damian waltornia Jacek Zganiacz
22. Swolana Olaf trąbka Andrzej Weinkopf
23. Szymanek Anna wiolonczela Dorota Zganiacz
24. Szymków Dominika skrzypce Robert Cieślik
25. Wtykło Kacper gitara Zbigniew Żaba

 

2012/2013

 

Lp. 
Nazwisko i imię                     
Instrument                 
Nauczyciel
1. Barczyk Joanna fortepian Elżbieta Grygiel
2. Barton Sebastian klarnet Manfred Kudla
3. Bednarczyk Aleksandra skrzypce Diana Gabor
4. Błauciak Michał skrzypce Robert Cieślik
5. Czerner Patrycja flet Paweł Muszkieta
6. Drescher Magdalena klarnet Manfred Kudla
7. Drescher Marek trąbka Andrzej Weinkopf
8. Gajda Kamila flet Danuta Muszkieta
9. Gajda Mateusz trąbka Rafał Miczka
10. Gałeczka Mateusz trąbka Rafał Miczka
11. Gola Joanna saksofon Włodzimierz Spodymek
12. Haduch Martyna flet Danuta Muszkieta
13. Hulin Simon saksofon Włodzimierz Spodymek
14. Król Beata wiolonczela Dorota Zganiacz
15. Kubiec Sonia fortepian Elżbieta Grygiel
16. Mrozek Denis akordeon Ewa Rudzka-Sługocka
17. Pawlik Rafael saksofon Włodzimierz Spodymek
18. Puzio Dagmara saksofon Włodzimierz Spodymek
19. Rakowska Martyna puzon Andrzej Weinkopf
20. Schreier Melania flet Danuta Muszkieta
21. Szafarczyk Marek akordeon Ewa Rudzka-Sługocka
22. Szefer Natalia skrzypce Robert Cieślik
23. Urlik Wojciech wiolonczela Dorota Zganiacz
24. Zmarzły Natalia fortepian Mirosława Ignac

 

2013/2014

 

Lp. Nazwisko i imię                          Instrument                  Nauczyciel                   
1. Batyra Szymon gitara Jarosław Bednarek
2. Brzezinka Robert trąbka Rafał Miczka
3. Dziadzia Dominika skrzypce Diana Gabor
4. Gabor Marcin fortepian Mirosława Ignac
5. Gancarz Joanna gitara Jarosław Bednarek
6. Gawlica Mateusz tuba Jacek Zganiacz
7. Gebauer Justyna puzon Andrzej Weinkopf
8. Kałwak Michał fortepian Elżbieta Grygiel
9. Krot Magdalena fortepian Mirosława Ignac
10. Krot Małgorzata skrzypce Robert Cieślik
11. Kryś Dominika wiolonczela Dorota Zganiacz
12. Mainka Kamil fortepian Mirosława Ignac
13. Maleika Walter trąbka Rafał Miczka
14. Malinka Franciszek skrzypce Robert Cieślik
15. Menzler Kinga fortepian Mirosława Ignac
16. Mierzwa Michael trąbka Andrzej Weinkopf
17. Mierzwa Patrycja fortepian Mirosława Ignac
18. Mutwin Sebastian perkusja Michał Lange
19. Płachetka Patryk puzon Andrzej Weinkopf
20. Pytlik Katarzyna fortepian Elżbieta Grygiel
21. Rajtar Maciej gitara Jarosław Bednarek
22. Sękowska Monika skrzypce Diana Gabor
23. Sękowska Urszula wiolonczela Dorota Zganiacz
24. Stobrawe Katarzyna wiolonczela Dorota Zganiacz

 

 2014/2015

 

Lp.

Nazwisko i imię

Instrument
Nauczyciel
1. Barzantny Marcel gitara Jarosław Bednarek
2. Barzantny Marta flet Paweł Muszkieta
3. Dumański Paweł tuba Jacek Zganiacz
4. Gebauer Weronika waltornia Jacek Zganiacz
5. Golasz Paulina fortepian Elżbieta Grygiel
6. Gonsiorowska Edyta skrzypce Robert Cieślik
7. Groeger Damian                                            akordeon                       Ewa Rudzka-Sługocka
8. Ignac Stanisław trąbka Rafał Miczka
9. Karpińska Dominika wiolonczela Dorota Zganiacz
10. Kowarsz Marcel trąbka Andrzej Weinkopf
11. Labisz Wiktoria flet Paweł Muszkieta
12. Ludwig Marta skrzypce Diana Gabor
13. Maleika Daniela saksofon Włodzimierz Spodymek
14. Mencler Kewin akordeon Ewa Rudzka-Sługocka
15. Mierzwa Judyta klarnet Manfred Kudla
16. Moszek Laura klarnet Manfred Kudla
17. Osyra Laura wiolonczela Dorota Zganiacz
18. Piątkowska Julia gitara Jarosław Bednarek
19. Piechulek Fabian waltornia Jacek Zganiacz
20. Repetowski Damian trąbka Rafał Miczka
21. Repetowski Mateusz trąbka Rafał Miczka
22. Schramowski Andrea fortepian Elżbieta Grygiel
23. Suchan Martin trąbka Rafał Miczka
24. Szafarczyk Gabriel akordeon Ewa Rudzka-Sługocka
25. Wiącek Agnieszka wiolonczela Dorota Zganiacz
26. Wójtowicz Wiktoria flet Paweł Muszkieta

 2015/2016 

Lp. Nazwisko i imię Instrument Nauczyciel